O nas

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Nazywamy się Hubert i Maksymilian Wychowanek. Prywatnie bracia, z wykształcenia specjaliści z zakresu budowania dachów, zawodowo właściciele Wiązar Polska.

Nasza firma jest firmą rodzinną o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnim doświadczeniu. Naszymi atutami są wiedza, wieloletnie doświadczenie, a przede wszystkim zaangażowanie w każdy powierzony nam projekt.

Zajmujemy się dostarczaniem prefabrykowanych konstrukcji dachowych dla budynków mieszkalnych, rolniczych i przemysłowych. Nasze wiązary powstają z klasyfikowanego drewna C-24, o stopniu wilgotności 18%. Usługę montażu konstrukcji wykonujemy kompleksowo, co daje gwarancję solidnie i sprawnie zamontowanych elementów.

Każda inwestycja jest traktowana indywidualnie, dlatego niezbędna jest rozmowa z Państwem w celu określenia parametrów zamówienia. Przygotowujemy projekt wraz z wyceną, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji mieli Państwo wgląd w działania na potrzeby swojej budowy. Po Państwa akceptacji, podpisujemy umowę i zaczynamy prace produkcyjne oraz wykonawcze. Na nasze produkty oraz montaż konstrukcji dajemy gwarancję.

Więcej o nas i o firmie…

Nasza firma powstała z ogromnej pasji do budownictwa. W każdy projekt wkładamy więc nie tylko swoją wiedzę i ciężką pracę, ale i sporą dawkę kreatywności i zaangażowania. W naszej działalności stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Dzwoniąc do nas możesz mieć więc pewność, że porozmawiasz z osobą decyzyjną. Natomiast w dalszej części projektu, że nad budową Twojego dachu będziemy czuwać my osobiście.

Jak to się zaczęło? Smykałkę do biznesu przekazał nam nasz tata –  doktor ekonomii i właściciel kilku przedsiębiorstw. Gdy ukończyliśmy studia na Politechnice Wrocławskiej, postanowiliśmy założyć własną działalność. Wpierw przez kilka lat zdobywaliśmy doświadczenie w innych firmach budowlanych i w agencjach projektowych, by w końcu stworzyć coś własnego. Tak powstała Wiązar Polska, w której Maks zajmuje się projektowaniem konstrukcji dachowych, a Hubert nadzorowaniem ich budowy i montażu.

Jakie projekty realizujemy? Zajmujemy się budową i montażem konstrukcji dachowych wszystkich typów budynków: od małych domków jednorodzinnych i niewielkich firm, poprzez budynki gospodarcze i domy wielorodzinne, aż po wielkie hale produkcyjne i supermarkety.

Czego można się od nas spodziewać? Przede wszystkim najwyższej jakości drewna, solidnych konstrukcji i projektów dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Możemy zarówno zrealizować gotowy już projekt, jak i go ulepszyć czy też poszukać bardziej korzystnych dla Ciebie rozwiązań.

 

Skontaktuj się z nami

To nas wyróżnia!

Wysoka jakość drewna
Wykwalifikowana
kadra pracownicza
Indywidualne podejście
do klienta
Jesteśmy na miejscu!

Skontaktuj się z nami

Nasi Partnerzy

Facebook